Блоги

Могили українських націоналістів осквернили в Польщі

Противостояние не утихает.

Поховання українських воїнів у Польщі в черговий раз зазнали нападка з боку вандалів. На цей раз невідомі осквернили пам'ятник на братській могилі бійців УПА, в селі Пікуличі, що поруч з Перемишлем.

Посольство України в Польщі заперечує факт того, що сталося, хоча по мережі вже гуляє кілька фотографій опоганеної могили. Факт осквернення підтверджує і видання «Polskie Radio».

Таким чином офіційна київська влада намагається зам'яти факт осквернення. Судячи з усього через страх підставити західного партнера. Справа в тому, що президент Республіки Польщі Анджей Дуда на зустрічі з президентом Зеленським у серпні цього року пообіцяв усіма силами захищати українські пам'ятники від нападок радикалів. Як уже траплялося раніше, Дуда свого слова не дотримав, показавши своє ставлення до України та її історії.

А наш «слуга народу» в черговий раз виставив себе чи то наївним, поверевшім в обіцянки, і нездатним на адекватні дії у відповідь, чи то просто зрадником інтересів України. Поступившись в малому зараз, в майбутнім можна втратити багато. Поховання українців в Польщі регулярно піддаються нападкам з боку місцевих. І поки що жоден випадок не був розслідуваний до кінця. Винні так і не понесли заслуженого покарання. Польська влада не роблить нічого щоб зберегти пам'ять загиблих українських героїв, вважаючи за краще  нажіватсья на політичної ситуації.

 

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.